www.divadlokouzel.cz

„Na tyhle nové karty jsem čekala - podají ruku, ukáží světlo, zavřou vrata před špatným, řeknou co zvládnout lze, ukáží na nepřítele, který tak může být větším bohatstvím než přítel a kdo tomu nevěří, může být i za vola…“ řekla herečka Květa Fialová

„Tyto krásné vykládací karty mají pozitivní energii a přijmou každého, kdo o to bude stát - budete si s nimi rozumět !“

Říkal a vřele doporučoval herec, bavič, kaskadér a hodinář
Jiří Krytinář
Vydavateľstvo Ikar je
výhradným distribútorom
pre slovenský trh

http://www.slunecno.cz/

 

 

 


PRODUKTY » REKLAMNÍ A PROPAGAČNÍ ZBOŽÍ
Reklamní a propagační zboží

 

: od vizitek, přes hlavičkové papíry, letáky, tiskopisy, formuláře, plakáty,

KALENDÁŘE, propagační předměty - až po reklamní KOLOTOČ !

 


Nový, originální dárkový či propagační předmět-kombinace čokolády mléčné+bílé+jedlého tisku ve tvaru karet - v bonboniéře či zvoleném balení - s Vámi zadaným motivem, vč. fotografie, loga atp. Možnost vlastního designu obalů. Dárek, kterým překvapíte !!! Objednávky v našem E-shopu, možnost individuálních kalkulací a  množstevních slev. Verze universální-bez zadaných motivů také v našrm prodeji !

 

ČOKOLÁDOVÉ KARTY s Vámi zadaným motivem

Nový, originální dárkový či propagační předmět-kombinace čokolády mléčné+bílé+jedlého tisku ve tvaru karet - v bonboniéře či zvoleném balení - s Vámi zadaným motivem, vč. fotografie, loga atp. Možnost vlastního designu obalů. Dárek, kterým překvapíte !!! Objednávky v našem E-shopu, možnost individuálních kalkulací a  množstevních slev.

 

TŘÍMĚSÍČNÍ KALENDÁŘE

Lehce pro Vás připravíme grafický návrh či použijeme Váš. Výborná reklama na celý rok formátu A4, A3 - tři barvy kalendária dle přání zákazníka. Může být současně nejen reklamním předmětem, ale i výbornou "Pfkou" a skvělým dárkem pro Vaše obchodní partnery a zákazníky do Nového roku. Navíc - formát A4 se vejde bez přehýbání do obálky a dá se bez poškození poslat poštou...v zavřeném stavu je nápaditou Pf, v otevřeném, zavěšený na zdi, pak Vaší celoroční propagací !

VAŠE POHLEDNICE

Klasická pohlednice, ale s Vámi zadaným propagačním motivem, jejíž součástí může být i Vaše vizitka, pozvánka na firemní akci, mapka sídla či cokoliv jiného.


 

 

PODLOŽKA - 3 v jedmom! Tak by se dal jednoduše popsat tento nápaditý předmět. Je reklamním kalendářem ve tvaru i s funkcí podložky pod myš a poslouží současně jako poznámkový blok. Může se stát předmětem denní potřeby, kde Vaše reklama bude denně na očích!

VÁNOČNÍ OLOVO - netradiční Vánoční dárek pro Vaše partnery či zaměstnance! Možnost dotisku Vašeho loga, přání atp.

Nakupujte ON-LINE v našem E-shopu


 

 

 

 

 

 

KALENDÁŘOVÉ KARTIČKY
Již nyní si můžete objednat kartičkový kalendář, propagující právě Vaši firmu, výrobek či oblast podnikání, který bude po celý rok na očích téměř všude. Může být milou pozorností pro Vaše obchodní partnery, stane se tou pravou reklamou na pravém místě.


TWINN VAZBA A SPIRÁLOVÁ VAZBA

Ideální kompletace pro profesionální prezentaci Vašich kalendářů, bloků, publikací, manuálů, atlasů, brožur, rejstříků, návrhů, firemních propagačních bločků atp. Dvojitá drátěná vazba Twinn s perforací 3:1, 2:1, 9:16, ale i vinutá plastová spirálová vazba. To vše v různých druzích průměrů vazby a spirál, ale i v různých barevnostech, tvarech zvolených perforací (obdélníkové, čtvercové, kulaté).

 

CHCETE VÍCE ?

Diáře, kapesní kalendáře, plánovací záznamníky, nástěnné kalendáře, stolní kalendáře, tužky, pera, zapalovače, trička, reklamní předměty všeho druhu...    Nakupujte ON LINE v našem E-shopu, volejte! Požadované opatříme ražbou, dotiskem či vyrobíme přímo na zakázku !

 

© 2011 JPdesign - www.jpdesign.cz - Tvorba internetových stránek
Kontejnery, koše, popelníky Kuchyně, koupelny Doplňky pro dům byt a zahradu Navrhujeme a realizujeme závlahové systémy Ohňostroje Litoměřice |
Thruhlářství Husák - Atypické tesařské konstrukce | Karty vykládací, vykládací karty, diáře, kalendáře | Půjčovna lyží a snowboardů JM Ústí nad Labem |
MGIwMDQ3M